Bohaterowie

Bohaterowie: Samantha Black (21 lat) 

Wysoka brunetka, pełna energii do działania, szybko nawiązuje przyjaźnie, obecnie studiuje na Julliard. Najlepsza przyjaciółka Annabel. Wieku 17 lat wyjechała wraz z rodzicami z UK do NYC. Nigdy nie zapomni o Louisie.


Annabel Bourne (21 lat)

Wysoka blondynka. Marzenie każdego chłopaka na Julliardzie. Dla niej związek to przygoda na jedną noc. W duchu jednak marzy o księciu na białym koniu. Najlepsza definicja YOLO. Przyjaciółka Samanthy. Miała trudne dzieciństwo. Louis Tomlinson (22 lata)

Spokojny, przyjacielski brunet. Dawny chłopak Samanthy. Spotyka ją w NYC. Najlepszy przyjaciel Zayna. Zaradzi wszystkim przeciwnością losu. Dla swoje dziewczyny może zrobić wszystko.Liam Payne (22 lata)

Zarządza siecią warsztatów samochodowych w kilku stanach USA.Opanowany do czasu... Nigdy nie zostawia nikogo w potrzebie. Tzw. lekarz złamanych serc. Ale sam nie może sobie poradzić ze swoim...Jason Douglas (22 lata)

eks-chłopak Samanthy. Chce się na niej zemścić. Stanowczy, egoista. Syn bardzo wpływowego "Ojca Chrzestnego" z NYC.


George Black (50 lat)

Ojciec Samanthy, zdecydowany, nie znosi sprzeciwu. 
Julia Black (46 lat)

Spokojna, chce jak najlepiej dla swojej córki.


Javad Al-Marid (22 lata)

ONE DIRECTION NIE ISTNIEJE!


UWAGA!

 To nie wszyscy bohaterowie. Będę ich uaktualniać po tym jak znajdą się w opowiadaniu. 

3 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Małgosia Guzowska, ale podobna jest do niej Frida Gustavson, której jest więcej zdjęć. :))

   Usuń
 2. Wszystko zaczyna się od zranienia, złości i pochopnych decyzji. Na Sam, która zmaga się z problemami finansowymi, spada wielki problem i życiowy dylemat. Dziewczyna ma zapłacić odszkodowanie za nieumyślne uszkodzenie czyjejś własności, jednak właściciel- brązowooki nieznajomy, postanawia przyjąć zapłatę w innej formie. Od tego zdarzenia, wszystko zmieni się w życiu obojga z nich.
  Adres: http://25dwma.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń