poniedziałek, 19 maja 2014

Początek + bohaterowie

Cześć!

Kompletnie nie wiem od czego zacząć... 
No więc... 
Od dłuższego czasu miałam zamiar utworzyć fanfiction. Całe dnie myślałam nad fabułą i w końcu tak ją dopracowałam, że mogłam zacząć publikować. Tytuł mojego bloga "You're my definition of happines"  znaczy tyle co "Jesteś moją definicją szczęścia". Rodziały będę starał się dodawać co tydzień w weekend.

Krótki opis:

Każdego dnia budzę się z nadzieją, że kiedyś go znów zobacz. Popatrzę się w jego brązowe oczy i zatonę w nich. Staram się, żyć normalnie. Jednak  cały czas wydaje mi się, że w myślach słyszę jego głos i gdzieś wśród tłumu ludzi na Time Square widzę mojego bruneta... Czasami myślę co by było jakbyśmy się znów spotkali. Czy byłby takim samym człowiekiem? Czy darzył by mnie takim samym uczuciem? A jeśli już bym go spotkała to co byśmy zrobili? Jak dalej by się potoczyły nasze losy? Czy żylibyśmy długo i szczęśliwie czy kompletnie inaczej...


Bohaterowie:


 Samantha Black (21 lat) 

Wysoka brunetka, pełna energii do działania, szybko nawiązuje przyjaźnie, obecnie studiuje na Julliard. Najlepsza przyjaciółka Annabel. Wieku 17 lat wyjechała wraz z rodzicami z UK do NYC. Nigdy nie zapomni o Louisie.

Annabel Bourne (21 lat)

Wysoka blondynka. Marzenie każdego chłopaka na Julliardzie. Dla niej związek to przygoda na jedną noc. W duchu jednak marzy o księciu na białym koniu. Najlepsza definicja YOLO. Przyjaciółka Samanthy. Miała trudne dzieciństwo. Louis Tomlinson (22 lata)

Spokojny, przyjacielski brunet. Dawny chłopak Samanthy. Spotyka ją w NYC.Najlepszy przyjaciel Zayna. Zaradzi wszystkim przeciwnością losu. Dla swoje dziewczyny może zrobić wszystko.Liam Payne (22 lata)

Zarządza siecią warsztatów samochodowych w kilku stanach USA.Opanowany do czasu... Nigdy nie zostawia nikogo w potrzebie. Tzw. lekarz złamanych serc. Ale sam nie może sobie poradzić ze swoim...

Jason Douglas (22 lata)

eks-chłopak Samanthy. Chce się na niej zemścić. Stanowczy, egoista. Syn bardzo wpływowego "Ojca Chrzestnego" z NYC.

UWAGA! To nie wszyscy bohaterowie. Będę ich uaktulaniać po tym jak znajdą się w opowiadaniu. 

Do napisania :*


8 komentarzy: